Cannabis Oil

Galinga apsauga nuo virusų

Stiprinkite savo imunitetą
Cannabis Oil kapsulėmis
  • Apsauga nuo 9872 mokslui žinomų virusų

  • Stipri sveikata epidemijos metu

  • apsauga nuo pakartotinių užsikrėtimų

Užsisakykite
su nuolaida
tiesiog dabar

990 rub
99 rub
Iki akcijos pabaigos liko:
00
14
32

Jūsų vardas:

Telefonas:

*nėra narkotinė medžiaga ir jos sudėtyje nėra draudžiamų medžiagų

Jūsų sveikata yra pavojuje!

Paprastai pavasarį imunitetas silpnėja net labiausiai besigrūdinantiems žmonėms. Epidemijos metu mūsų imuninė sistema yra lęšiukas po sunkvežimio ratais.

ŪVKTI, peršalimas, kosulys, sloga

tik iš pirmo žvilgsnio "žinomos" ligos, su kuriomis visada buvo susidorojama anksčiau.

Epidemijos metu pats nekenksmingiausia sloga gali paleisti žaibišką imuninės sistemos sunaikinimo procesą ir sukelti mirtį.

angina, gripas, vėjaraupiai

virusinės ligos, kurioms gydyti ir anksčiau reikėjo antibiotikų, dabar gali būti mirtinos

Kūno temperatūra pakyla iki aukščiausios pakenčiamos ribos, organizmas nesugeba kovoti, kraujas krešėja per kelias minutes, žmogus absurdiškai miršta.

Susirgusiam žmogui reikalinga kompetentinga pagalba.

Paprastai jis ją gauna. Epidemijos metu ligonis gali tiesiog nesulaukti gydytojo priėmimo, nes sveikatos priežiūros darbuotojai nesusidoroja su dideliu susirgusiųjų srautu.

Apsisaugoti galima tik vieninteliu būdu - sustiprinti imuniteto apsaugą.

Daugybę dešimtmečių Cannabis Oil kapsulių savybės buvo tiriamos siekiant sustiprinti imunitetą.

Vaistas buvo sukurtas paukščių gripo protrūkio metu. Būtent jis padėjo visiems išgyvenusiems neužsikrėsti. Nuo tol vaistas skiriamas terapiniais tikslais rudens-pavasario laikotarpiu visiems, esantiems rizikos srityje: paaugliams, pagyvenusiems žmonėms, žmonėms su susilpnėjusiu imunitetu.

Profilaktikai epidemijos metu Cannabis Oil kapsulėse rekomenduojami visiems: sveikiems ir sergantiems, norint sustiprinti imunitetą ir apsisaugoti nuo mirtinų virusų.

Cannabis Oil kapsulės užtikrina abiejų rūšių imuninį apsaugą

Žmogaus organizmas naudoja dviejų rūšių imuninius mechanizmus, kad apsaugotų nuo ligų:

Ląstelinis imunitetas:

šio tipo imunitetas negamina antikūnų kovai su liga. Ląstelinis imunitetas apsaugo organizmą naudodamas T-ląsteles. T-ląstelės išskiria citokinus, kurie nusikreipia į įvairius antigenus (svetimas medžiagas, pvz., virusus ar infekcijas), pašalindami galimą grėsmę ir kūną grąžindami į normą.

Humoralinis imunitetas:

kovoja su antigenais naudodamas organizmo skysčiuose esančius baltymus-antikūnus.

Cannabis Oil kapsulių sudėtis

Polinesočiosios riebalų rūgštys

Kanapių aliejuje yra daugiau nei 400 biologiškai aktyvių medžiagų, įskaitant nepakeičiamas riebalų rūgštis: linolo rūgštis (omega-6 klasė), alfa-linolo rūgštis (omega-3 klasė) ir gama linolo rūgštis (omega-9 klasė).

Omega-3 (žuvų taukai)

Stimuliuoja imunitetą. Jis yra imuninės sistemos ląstelių membranos pagrindas (membrana yra apsauginis sluoksnis nuo viruso prasiskverbimo).

Tiaminas

Stiprina imuninę sistemą – apsaugo nuo ligų ir aktyvina įgytą imunitetą.

Riboflavinas

Vaidina pagrindinį vaidmenį didinant imunitetą. Sumažina uždegimą ir padidina organizmo atsparumą bakterinėms infekcijoms. Taip pat gamina antikūnus, kurie kovoja su infekcijomis ir ligomis.

Karotinas

Apsaugo imuninės sistemos ląsteles nuo laisvųjų radikalų pažeidimo ir pagerina imuniteto būklę. Beta-karotinas yra natūralus imunostimuliatorius, stiprinantis organizmo imuninį potencialą.

Chlorofilas

Padidina bendrą organizmo atsparumą daugeliui ligų, padeda atsispirti virusinėms infekcijoms, yra veiksmingas esant padidėjusiam nuovargiui, dažniems peršalimams, herpesui.

Kaip vartoti Cannabis Oil imunitetui sustiprinti

1 kapsulė
2-3 kartus per dieną

Vartoti kasdien
viso kurso metu

Esant susilpnėjusiam imunitetui ir dažniems peršalimams, rekomenduojama pakartoti kursą

Specialisto
nuomonė

Epidemijos atima tūkstančius gyvybių. Mes daug apie tai kalbame, bijome, bet retai imamės teisingų žingsnių, kad apsaugotume save ir savo šeimą. Bet kurios epidemijos metu svarbiausia yra laikytis saugumo priemonių ir padidinti imunitetą.

Norėdami apsisaugoti nuo virusų plitimo ir nesirgti, rekomenduoju vartoti kanapių aliejaus kapsules. Šis natūralus augalinis vaistas per trumpą laiką užpildo mūsų gynėjo – imuniteto spragas.

Tiktai stiprus imunitetas ir tinkamas jo palaikymas apsaugos jus nuo virusų ir jų padarinių.

Žmonių nuomonė

Markas,
48 metai

Aš visada turėjau stiprų imunitetą, sirgau kartą per metus. Vienąkart labai persišaldžiau ir vartojau antibiotikus dėl savo gydytojo kvailumo ir nepatyrimo. Pasveikau, bet sveikata sutriko. Užsikrėsti bet kokia infekcija tapo labai lengva. Jokiais būdais negalėjau sustiprinti imuniteto, kol dukra atvežė Cannabis Oil. Puiki priemonė, kuri per kelias dienas pastatė mane ant kojų peršalimo metu. Vartoju jį kas šešis mėnesius ir jau trejus metus niekuo stipresniu nei sloga nebesergu.

Nijolė,
34 metai

Įsidarbinau naujai ir greitai ėmiau kilti karjeros laiptais. Man patinka šis darbas iki išsekimo, dažnai būnu biure iki vėlios nakties - turiu motyvaciją. Sveikata tokiu režimu nuėjo į antra planą. Dėl dažno miego trūkumo prasidėjo stresai, imunitetas visiškai nukrito. Dažni peršalimai man visiškai nėra naudingi. Cannabis Oil greitai padėjo užpildyti sveikatos spragas. Iškart pasijutau geriau, kai tik pradėjau jį vartoti. Atlikusi kursą dar nei karto nebuvau susirgusi, nors daugelis kolegų ateina darban susirgę. Vaistas yra puikus!

Vytautas,
53 metai

Aš esu vidutinis sveikas žmogus su savo opom ir ŪVKTI peršalimų metu. Kartkartėmis susergu - kartais kenčiu ant kojų, kartais atsiguliu ir negaliu judėti, kol pasveiksiu. Žmona pareikalavo kartu su ja vartoti Cannabis Oil. Pačioje pavasario pradžioje ją vartojome. Visi aplink suserga, nešioja kaukes, o mes sveiki, imunitetas tapo - duok dieve kiekvienam. Aš nusprendžiau, kad geriau vartoti šį vaistą laikas nuo laiko, nei vėliau antibiotikus. Todėl dabar esu sveikoje pusėje, daugiau sirgti neketinu.